Головна  / Послуги  / Модернізація

Модернізація

Стосовно відновлення та модернізації рухомого складу, ми пропонуємо сучасні рішення, які є дійсно економічно ефективними. 

Модернізація допомогає збільшити технічний ресурс та надійність експлуатації Вашого рухомого складу, а також забезпечує задоволеність

Ваших клієнтів завдяки створенню сучасного та комфортного середовища.

Дивовижно як відновлення та модернізація дають застарілому рухомому складу новий шанс на життя.  Таким чином забезпечується максимальне використання експлуатаційного ресурсу Вашого рухомого складу, в результаті чого відбувається оптимізація вартості Вашого рухомого складу, а також підтримання його на сучасному рівні.

За допомогою наших послуг з відновлення та модернізації Ви можете ефективно відновити власний парк рухомого складу з використанням останніх технологій, наприклад, встановити мультимедійну систему та систему сповіщення пасажирів, а також модернізувати салонне та механічне обладнання.

Тягове обладнання: модернізація з широким вибором конфігурацій: DC-DC (постійний струм), DC-AC (постійний струм – змінний струм), або AC-AC (змінний струм)

Візки: модернізація усього візка або його комплектуючих.

Керування поїздом: заміна або встановлення систем.

Доступність: покращення умов доступу, внутрішнього обладнання та систем сповіщення пасажирів (аудіо, відео).