Головна  / Послуги  / Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

ХА РІКА, разом з її великими досвідом та інноваційними рішеннями, завжди поруч.

(photo)

Спираючись на практичний досвід в якості постачальника обладнання і технічного обслуговування, ХА РІКА надає послуги сервісного обслуговування і підтримки, які дозволяють власникам і операторам поїздів зосередитися в основному напрямку їх діяльності.

Зміни в залізничних організаціях або в їх діловому середовищі, такі як лібералізація ринку, швидкі зміни технологій або необхідність вузькоспеціалізованих професіоналів, вимагають адаптованих рішень  в контексті сервісного обслуговування.

 

СТВОРЕННЯ ПОСЛУГ НА ОСНОВІ ЖИТТЄВОГО ЦИКЛУ ВАШОГО ПОЇЗДА

Послуги з навчання, на основі сучасних технологій підтримки із залученням професіональних тренерів.

Консультаційні послуги на основі практичного досвіду ХА РІКИ.

Підтримка щодо питань морального зносу протягом усього життєвого циклу продукту.

Проектування і побудова депо для усіх видів поїздів, разом із додатковими послугами, такими як постачання спеціальних інструментів.

 

МОДЕРНІЗАЦІЯ ДЕПО ТА ЦЕХОВИХ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ РУХОМОГО СКЛАДУ

Все більше проектів з технічного обслуговування поїздів пов’язано з необхідністю модернізації виробничих приміщень для відповідності потребам нового рухомого складу, або для впровадження сучасного обладнання для технічного обслуговування та нових методів роботи для зменшення тривалості простою існуючого рухомого складу.

Досвід, яким володіє ХА РІКА, дозволяє надавати клієнтам обгрунтовані поради і рекомендації щодо проектів пов’язаних з побудовою нових депо та ремонтних цехів, а також щодо модернізації та реконструкції існуючих виробничих приміщень для обслуговування рухомого складу.