Головна  / Послуги  / Технічне обслуговування рухомого складу

Технічне обслуговування рухомого складу

Ми маємо великий досвід в технічному обслуговуванні та застосовуємо інноваційні методи оптимізації та підходи з метою максимізації якості послуг та зниження вартості життєвого циклу рухомого складу, а також для досягнення оптимального рівня надійності, готовності, придатності до обслуговування та безпеки протягом всього терміну експлуатації.

Три основних типи договорів, які можуть бути адаптовані відповідно до потреб кожного клієнта:

  • Договір про технічну підтримку та постачання запасних частин: для операторів, які бажають забезпечити готовність рухомого складу, при цьому виконуючи певні задачі власними силами.
  • Часткове технічне обслуговування: ми допомогаємо операторам досягати їх цільову готовність за допомогою довгострокового партнерства, ефективних і гнучких рішень щодо технічного обслуговування. Бригади ХАРІКИ виконують технічне обслуговування, в тому числі профілактичне, позапланове та діагностичне.
  • Повне технічне обслуговування: пропозиція для операторів, які бажають повністю зосередитися на своїй основній діяльності. Замовник повністю передає виконавцю задачі з технічного обслуговування. ХАРІКА отримує завдання забезпечувати щоденну готовність рухомого складу до експлуатації. Це включає в себе прибирання, діагностичне, профілактичне та позапланове технічне обслуговування.

 

ЕФЕКТИВНИЙ ТА ГОТОВИЙ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ РУХОМИЙЙ СКЛАД – ЩОДНЯ

Задоволення пасажиропотоку: прагнення до мінімізації несправностей, які впливають на експлуатацію, аж до їх повної відсутності, одночасно підтримуючи високий рівень якості за допомогою прогнозування та діагностичного технічного обслуговування.

 

ЕФЕКТИВНЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Готовність поїздів тісно пов’язана з прогнозуванням необхідності запасних частин.

Нові або відремонтовані, вони повинні бути в наявності для бригад технічного обслуговування в будь-який час і в будь-якому місці, та за прийнятними цінами.

 

НАДІЙНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ

Послуги ХАРІКИ з постачання запасних частин та ремонту гарантують надійність і продуктивність основних вузлів поїзда на найвищому рівні.