Головна  /  Про нас
ЩО МИ РОБИМО

ВИКОРИСТОВУЮЧИ ПЕРЕВІРЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАКСИМАЛЬНОЇ НАДІЙНОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ, МИ ВИКОНАЄМО ДЛЯ ВАС ВСІ НЕОБХІДНІ ЗАВДАННЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.

(Photo1)

Наші послуги та їх об’єм можуть бути підлаштовані під Ваші потреби. Використовуючи нашу перевірену Систему управління технічним обслуговуванням, ми оптимізуємо всі роботи з технічного обслуговування для наших клієнтів. Таким чином Ви можете повністю зосередитися на Вашій основній діяльності.
Ми надаємо послуги з регламентного та позапланового технічного обслуговування на базі депо і виробничих потужностей, або за місцем розташування Вашої залізничної системи.

(Photo2)

ХАРІКА також пропонує комплексні послуги з ремонту рухомого складу, в тому числі оцінку пошкоджень та проведення ремонту.

(Photo3)

ХАРІКА пропонує широкий асортимент рішень для рухомого складу і постійно впроваджує інновації для надання якісних послуг своїм клієнтам.

(Photo4)

ХАРІКА завжди прагне до поглибленої взаємодії з клієнтами для кращого розуміння їх потреб, розробки індивідуальних рішень та пропозицій, підвищення продуктивності.
Наші спеціалісти мають великий досвід технічного обслуговування рухомого складу на різних проектах в різних країнах світу.

  • В Єгипті – поїзди Hyundai Rotem
  • В Турції (проект «Мармарай») - поїзди Hyundai Rotem
  • В Україні - поїзди Hyundai Rotem і Skoda
  • В Бразилії – поїзди CAF

(Photo) The World Map

НАША СТРАТЕГІЯ

Внаслідок посилення урбанізації, залізничний ринок демонструє стабільне зростання.

В контексті глобалізації та консолідації, ХАРІКА прагне бути пріорітетним партнером своїх клієнтів в сфері технічного облуговування рухомого складу.

Використовуючи клієнтоорієнтований підхід, ХАРІКА пропонує широкий асортимент рішень для технічного обслуговування рухомого складу і постійно впроваджує інновації для досягнення найкращих результатів.

НАША ЗАДАЧА

Забезпечити надійну та професійну якість у сфері надання послуг з технічного обслуговування рухомого складу, продажу матеріалів та устаткувань, оренди, обміну та ремонту, постійно вдосконалюючи та забезпечуючи прибутковість бізнесу.

НАШЕ БАЧЕННЯ

Ми прагнемо отримати довіру клієнтів та стати провідним та конкурентоспроможним постачальником послуг з технологічного обслуговавання рухомого складу в країнах СНД та Східної Європи, пропонуючи інноваційні рішення з організації технічного обслуговування.

ХТО МИ

Не дивлячись на те що ХАРІКА була заснована в 2009 році як нова компанія, ми вже здобули великий досвід та необхідні знання про технічне обслуговування рухомого складу.

Ми надаємо підтримку нашим клієнтам з таких питань як проектування та розробка рухомого складу і відповідних систем, сертифікація рухомого складу, введення в екслуатацію, а також технічне обслуговуваня та модернізація.

Наші клієнти – залізничні оператори, виробники рухомого складу, будівельні компанії а також банки, лізингові компанії та державні установи, як на внутрішньому ринку так і за кордоном.

Як міжнародний, незалежний, спеціалізовний постачальник послуг в залізничній галузі, ми підтримуємо активний зв'язок з основними компаніями та організаціями які працюють в цій галузі.